Wakacje w Ziemi Świętej

Program:

Dzień 1  07.07.2019  NIEDZIELA
Spotkanie na lotnisku we Wrocławiu. Odprawa . Wylot do Tel Avivu . Przylot. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg. Tego dnia nie ma obiadokolacji.

Dzień 2    08.11.2019   PONIEDZIAŁEK
Śniadanie. Następnie zwiedzanie: Bazyliki Narodzenia Pańskiego - najstarszego na świecie funkcjonującego kościoła, Grota Mleczna. Przejście na Pole Pasterzy. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3   09.07.2019   WTOREK
Wczesne śniadanie. Przejazd do Cezarei Nadmorskiej (park archeologiczny i akwedukt). Następnie przejazd do Hajfy na Górę Karmel - widok na panoramę miasta i port w Hajfie. Nawiedzenie kościoła Stella Maris skrywającego grotę proroka Eliasza. Przejazd do Nazaretu. Wizyta w Bazylice Zwiastowania NMP. Przejazd do Kany Galilejskiej, gdzie Jezus dokonał pierwszego cudu zamieniając wodę w wino (odnowienie sakramentu małżeństwa) . Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4  10.07.2019    ŚRODA
Śniadanie. Rejs po Jeziorze Galilejskim. Przejazd na Górę Ośmiu Błogosławieństw, Kościół Rozmnożenia Chleba. Przejazd do Kafarnaum (Dom św. Piotra). Przejazd na Górę Tabor (Góra Przemienienia Pańskiego). Wjazd taksówkami na szczyt. Nawiedzenie Bazyliki Przemienienia Pańskiego. Następnie przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień  5   11.07.2019  CZWARTEK
Śniadanie. Przejazd do Betanii. Nawiedzenie Kościoła Marii, Marty i Łazarza. Wejście do Grobu Łazarza. Następnie przejazd do Jerycha - najstarszego miasta na ziemi. Panorama na Górę Kuszenia. Przejazd nad Rzekę Jordan (odnowienie sakramentu chrztu). Przejazd do Qumran - park archeologiczny. Przejazd nad Morze Martwe położone 416 m p.p.m. Możliwość skorzystania z kąpieli. Czas wolny ok. 2 h. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 6  12.07.2019  PIĄTEK
Śniadanie. Przejazd do Jerozolimy na Górę Oliwną z widokiem na -Złote Miasto”. Wizyta w kościele Pater Noster. Przejście drogą palmową do kościoła Dominus Flevit, Ogrodu Getsemani, wizyta w Kościele Wszystkich Narodów oraz nawiedzenie Kościoła Grobu NMP. Następnie przejazd na Górę Syjon: nawiedzenie Kościoła Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny, Pokój Ostatniej Wieczerzy oraz Grobu Króla Dawida. Przejście pod Ścianę Płaczu uliczkami Starego Miasta. Następnie Kościół św. Piotra In Gallicantu. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7   13.07.2019   SOBOTA
Śniadanie. Przejazd do Jerozolimy. Przejście Drogą Krzyżową (Via Dolorosa) w kierunku Kościoła Grobu Bożego. Nawiedzenie Bazyliki wraz z Golgotą. Następnie przejście do Kościoła św. Anny oraz Sadzawki Betesda. Czas wolny na Starym Mieście. Następnie przejazd pod Kneset (Parlament Izraelski) i Menorę (symbol Izraela). Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8   14.07.2019   NIEDZIELA
Śniadanie. Wizyta w Ain Karem - miejscu narodzenia św. Jana Chrzciciela oraz Nawiedzenia św. Elżbiety. Przejazd do Tel - Aviu na lotnisko. Wylot do kraju.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Cena pielgrzymki obejmuje:
Przelot samolotem w obie strony
przejazd łodzią po jeziorze Galilejskim
6 noclegów  w  hotelach 3/4*,
Wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji,
Przejazdy w Ziemi Świętej klimatyzowanym autokarem
codzienne Msze Święte,
Opieka pilota oraz opieka duszpasterska,
Opieka przewodnika w Ziemi Świętej
ubezpieczenie KL, NNW
ubezpieczenie od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH w cenie wyjazdu  
Taxi  na Górę Tabor  

Cena pielgrzymki nie obejmuje:
obligatoryjnych napiwków, biletów wstępu – 100 USD/os. (kwotę zbiera pilot),
dodatkowych napojów do obiadokolacji,
obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 15 zł/os.

Szczegóły

  • Termin: 07-14.07.2019
  • Kierunek: Izrael
  • Cena: 1750 zł + 395 USD
  • Liczba noclegów: 7
  • Środki podróży: samolot
Chcesz zarezerwować
lub dowiedzieć się więcej?
Napisz lub zadzwoń:
+48 71-352-23-19
+48 601-788-190
info@alfa-tur.pl

Nasze oferty i informacje wprost na skrzynkę pocztową. Wystarczy dodać adres e-mail!

Nasz adres

ALFA-TUR®
Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe

ul. Horbaczewskiego 29 b
54-130 Wrocław
+48 71-352-23-19
+48 601-788-190
info@alfa-tur.pl

Drodzy Klienci! Dziękujemy!