Jak korzystać z serwisu?

Kilka prostych rad jak skutecznie posługiwać się narzędziami w naszym serwisie ALFA-TUR.pl

Wyszukiwanie

Aby wyszukać ofertę(-y), które najlepiej będą spełniały Państwa oczekiwania należy z list wyboru w Wyszukiwarce wybrać skrupulatnie parametry. Jeśli nie otrzymacie Państwo wyników jakie będą Was zadowalały prosimy o ponowne wyszukanie modyfikując nieco zapytanie (np. zmienić któryś z paramterów na inny). Jeśli nadal wyniki nie są zadowalające (może sie tak zdarzyć, że Państwa zapytanie należy do nietypowych) - prosimy o przesłanie nam pytania poprzez formularz na stronie KONTAKT lub zapytać nas telefonicznie.

Kontakt

Na tej stronie znajdziecie Państwo formularz kontaktowy aby łatwiej i sprawniej zadawać nam pytania. Odpowiadamy najprędzej jak to możliwe. Staramy się zawsze odpowiadać wyczerpująco. W rzetelnej odpowiedzi dopomożecie nam Państwo, pytając precyzyjnie i w miarę najmniej zawile. Pytając o oferty prosimy o podawanie ich nazw, a wręcz odnośników do ich stron (jeśli są to oferty z naszego serwisu). Jeśli pytanie ma dotyczyć konkretnej oferty - prosimy w polu korespondencji zaznaczyć, której oferty dotyczy pytanie. To znacznie ułatwi nam pracę i prędzej udzielimy odpowiedzi.

Dokumenty

Zamieściliśmy w serwisie wszystkie najważniejsze dokumenty jakimi posługujemy się w procedurze sprzedaży ofert. Możecie je Państwo pobierać z naszego serwisu, drukować itd. Niedozwolone jest ich nieautoryzowane rozpowszechnianie w naszym imieniu oraz przetwarzanie do posługiwania się w kontaktach handlowych z osobami trzecimi.

Rezerwacje

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani jakąś ofertą możecie ją zarezerwować lub o nią zapytać. Możliwe jest zarezerwowanie wielu ofert. W tym celu należy do nas zatelefonować lub wysłać e-mail.

Subskrypcja newslettera

Szczegóły dotyczące zasad subskrypcji itd. znajdą Państwo na stronie Newsletter. Po zasubskrybowaniu newslettera Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany wyłącznie w celu przesyłania naszych biuletynów. Subskrypcja ustanie, gdy usuniecie Państwo swój adres z listy subskrybentów.

Wyszukiwarka

Nasze oferty i informacje wprost na skrzynkę pocztową. Wystarczy dodać adres e-mail!

Nasz adres

ALFA-TUR®
Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe

ul. Horbaczewskiego 29 b
54-130 Wrocław
+48 604-347-930
+48 601-788-190
info@alfa-tur.pl

 

Drodzy Klienci! Dziękujemy!