Santiago de Compostela

DZIEŃ 1 -   15.07.22
Zbiórka, Msza Święta we Wrocławiu o godz.16:00 ul. Gliniana 16 w parafii św. Henryka we Wrocławiu. Przejazd nocny przez Niemcy, do Francji

DZIEŃ 2  -  16.07.22
Przyjazd do Ars  miejsce życia i działalności św.Jana Vianney słynnego proboszcza w Ars. Obiadokolacja. Nocleg

DZIEŃ 3 -   17.07.22
Śniadanie i Wczesny wyjazd. Przejazd do Lourdes po drodze krótkie zwiedzanie Carcassonne. Zabytkowa architektura Carcassonne stanowi największy w Europie średniowieczny kompleks urbanistyczny. Następnie przejazd do Lourdes. Obiadokolacja i nocleg. Udział w wieczornej procesji światła.

DZIEŃ 4 -   18.07.22
Śniadanie. Całodzienny pobyt w Lourdes. Zapoznanie z przesłaniem Matki Bożej Niepokalanie Poczętej oraz z życiem i działalnością św. Bernadety. Msza Święta. Obiadokolacja i nocleg w Lourdes. Udział w wieczornej procesji światła.

DZIEŃ 5 -   19.07.22
Śniadanie .  Wyjazd w kierunku Santiago de Compostela. Obiadokolacja, nocleg na Monte de Gozo

DZIEŃ 6  -  20.07.22
Śniadanie - w formie suchego prowiantu i wyjazd autokarem na szlak św. Jakuba do miejscowości Sarria gdzie rozpocznie się przygoda na francuskim szlaku do św. Jakuba. Całodzienna, piesza wędrówka na odcinku Sarria – Portomarin . Powrót autokarem ok.16.00 na Mszę Świętą i na obiadokolację oraz nocleg na Monte de Gozo.

DZIEŃ 7 -   21.07.22
Śniadanie - w formie suchego prowiantu i wyjazd autokarem na szlak św. Jakuba i całodzienna, piesza wędrówka na odcinku Portomarin – Palas de Rei. Powrót autokarem na Mszę Świętą i obiadokolację , nocleg na Monte de Gozo.

DZIEŃ 8 -    22.07.22
Śniadanie – w formie suchego prowiantu i wyjazd autokarem na szlak św. Jakuba i całodzienna, piesza wędrówka na odcinku Palas de Rei – Arzua. Powrót autokarem na obiadokolację i nocleg Msza Święta na Monte de Gozo.

DZIEŃ 9 -    23.07.22
Śniadanie – w formie suchego prowiantu, wyjazd autokarem na szlak św. Jakuba i  całodzienna, piesza wędrówka w kierunku Santiago. Obiadokolacja , Msza Święta i nocleg na Monte de Gozo.

DZIEŃ 10 -   24.07.22
Śniadanie (8) - wyjście grupy z Monte de Gozo do Santiago de Compostela. Piesze wejście do Katedry i pokłon przed relikwiami św. Jakuba Apostoła. Odbiór legitymacji pielgrzyma. Pobyt w Santiago de Compostela z możliwością udziału w wieczornym pokazie ogni sztucznych i w spektaklu Światło-Dźwięk przedstawiającym historię Katedry św. Jakuba. Obiadokolacja i nocleg  na Monte de Gozo.

DZIEŃ 11 -    25.07.22
Śniadanie. Udział w uroczystej Mszy Świętej Odpustowej u św. Jakuba. Po południu wyjazd na Przylądek Finisterre – najdalej wysunięty na zachód skrawek lądu. Piękne widoki na Atlantyk, kąpiel w morzu w pobliskiej zatoce.
(ok. 1 godz). Obiadokolacja i nocleg na Monte de Gozo.

DZIEŃ 12 -    26.07.22
Śniadanie. Przejazd  do Burgos. Zwiedzanie Katedry na szlaku Św. Jakuba i grobu Cyda – bohatera narodowego Hiszpanii. Msza Święta. Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicy Saragossy.

DZIEŃ 13 -    27.07.22
Śniadanie . Zwiedzanie Saragossy: katedry św. Zbawiciela – wejście płatne, oraz nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej de Pilar – miejsce objawienia się Matki Bożej św. Jakubowi Apostołowi  na kolumnie ( pilar)– Msza Święta. Przejazd na Montserrat – Sanktuarium Matki Bożej Patronki Katalonii. Przejazd na obiadokolacje nocleg w okolicy Montserrat.

DZIEŃ 14 -   28.07.22
Śniadanie .Przejazd do Barcelony – zwiedzanie miasta: Plac Kataloński, ulica La Rambla, katedra św. Eulalii,  kolumna Krzysztofa Kolumba, kamienice zaprojektowane przez A. Gaudiego,  - szczególnie Sagrada Familia. Zwiedzanie wnętrza katedry ok. 16 euro , Msza Święta. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Avignon.

DZIEŃ 15 –    29.07.22
Śniadanie. Zwiedzanie Avignon.  Przejazd na nocleg  tranzytowy w kierunku Polski.

DZIEŃ 16 -    30.07.22
Śniadanie i wyjazd do Polski. Przyjazd do Wrocławia w godzinach  nocnych 30/31.07

Uwaga:   kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na pokładzie autokaru.
Nie pozostawiamy pieniędzy , komórek, komputerów, rzeczy wartościowych. Ubezpieczenie obejmuje tylko bagaż w luku bagażowym.

               
ŚWIADCZENIA W CENIE WYJAZDU:
transport autokarem klimatyzowanym, komfortowym (lotnicze siedzenia, barek, video)
14  Śniadań  i  13 obiadokolacji
14 noclegów w hotelach 3* i domach pielgrzyma
opieka pilota  
opłata za Fundusz Turystyczny
ubezpieczenie KL, NNW, bagaż
NOWOŚĆ! UBEZPIECZENIE  OD  CHORÓB  PRZEWLEKŁYCH  W  CENIE.
                       

Dodatkowo płatne:
bilety wstępu, miejscowi przewodnicy, słuchawki  
parkingi
napoje do obiadokolacji
podatek miejski w hotelach
opłaty w Sanktuariach – ogółem 95 euro

Pieniądze zbiera osoba z grupy i rozlicza wg kosztów.
Cena obliczona dla 42osób płacących.
Zapraszamy też na inne kierunki pielgrzymkowe: Rosja ( Irkuck- Bajkał) , Gruzja – Tibilisi i Batumi,  Włochy-nowe miejsca : o. Dolindo, o. Matteo, św. Rita, św. o. Pio św. Józef Moscatti!!, Medugorie – Matka Boża ukazuje się widzącym od 39lat i dalej objawienia trwają. Liban- św. Charbel i inni święci maroniccy, Gietrzwałd.

Szczegóły

  • Termin: 15-30.07.2022
  • Kierunek: Santiago de Compostela
  • Cena: 1200 zł + 850 e
  • Liczba noclegów: 14
  • Środki podróży: Autokar
Chcesz zarezerwować
lub dowiedzieć się więcej?
Napisz lub zadzwoń:
+48 71-352-23-19
+48 601-788-190
info@alfa-tur.pl

Popularne pakiety

Nasze oferty i informacje wprost na skrzynkę pocztową. Wystarczy dodać adres e-mail!

Nasz adres

ALFA-TUR®
Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe

ul. Horbaczewskiego 29 b
54-130 Wrocław
+48 71-352-23-19
+48 601-788-190
info@alfa-tur.pl

Drodzy Klienci! Dziękujemy!