Włochy - Rok Jubileuszowy św. O. Pio

PROGRAM:

1 DZIEŃ:
Trasa I: Biała Podl. 2:00, Międzyrzec Podl. 2:30, Siedlce 3:00, Warszawa Dw. Zach. 5:00, Piotrków Tryb. 07:00, Częstochowa 9:00,  Katowice 10:00
Trasa II: Międzyrzec 1:00, Łuków 1:30, Radzyń 2:00, Lubartów 2:45, Lublin 3:30, Puławy 4:30, Radom 5:30, Skarżysko Kamienna 6:30, Kraków Łagiewniki  8:30, Katowice 10:00
Msza Św. na terenie Polski. Przejazd przez Czechy i Austrię do TATVISIO obiadokolacja i nocleg.

2 DZIEŃ:
Śniadanie. Przyjazd do WENECJI, płynięcie statkiem turystycznym na Plac św. Marka. Przejazd do PADWY zwiedzanie Bazyliki Św. Antoniego Msza Św. i modlitwa przy grobie Świętego. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

3 DZIEŃ:
Po śniadaniu przejazd do ASYŻU – nawiedzenie Bazyliki św. Franciszka oraz św. Klary, a także innych miejsc związanych z życiem tych świętych. Msza św. w Bazylice św. Franciszka. Przyjazd do CASCIA- miasta Św. Rity – patronki od spraw trudnych i niemożliwych. Nawiedzenie Bazyliki, Modlitwa przy grobie Świętej. Obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ:
Śniadanie. Msza Św. Przejazd do WATYKANU. Nawiedzenie Bazyliki Św. Piotra. Modlitwa przy grobie Ojca Św. Jana Pawła II. Zwiedzanie: Zamek Anioła (z zewnątrz), Plac Navona, Panteon, Plac Wenecki, Kapitol, Forum Romanum, Koloseum (z zewnątrz), Fontanna di Trevi. Przejazd na obiadokolację nocleg do hotelu.

5 DZIEŃ:
Śniadanie. Przejazd do POMPEI Msza Św. w Sanktuarium Królowej Różańca Św.  Przejazd do NEAPOLU – Nawiedzenie grobu Ojca Dolindo. Tysiąc modlitw nie jest warta tyle, co ten jeden akt oddania się: […] „O Jezu, oddaję Ci się, Ty się tym zajmij!” – powiedział neapolitańskiemu kapłanowi, ojcu Dolindo Ruotolo sam Pan Jezus, zapewniając, że ma ona potężną moc! Przejazd do SAN GIOVANNI ROTONDO. Zwiedzanie miejsc związanych z życiem Ojca Pio. Obiadokolacja i nocleg.

6 DZIEŃ:
Śniadanie. Msza św. w bazylice O. Pio. Następnie przejazd do SERRACAPRIOLA, gdzie w konwencie kapucynów znajduje się grób Sługi Bożego – Ojca Matteo, do którego pielgrzymują wierni z całego świata. Następnie przejazd do MONTE SANT`ANGELO gdzie znajduje się Sanktuarium Świętego Michała Archanioła – jedynego Sanktuarium konsekrowanego przez samego Michała Archanioła. Modlitwa i zwiedzanie  Sanktuarium. Powrót do SAN GIOVANI ROTONDO. Obiadokolacja i nocleg.

7 DZIEŃ:
Śniadanie. Przejazd do LANCIANO, gdzie w VIII w. Miał miejsce Cud Eucharystyczny. Msza Św. w sanktuarium Cudu Eucharystycznego. Wypoczynek na plaży w okolicy LORETO. Obiadokolacja, nocleg.

8 DZIEŃ:
Śniadanie, LORETO - Msza Św. Zwiedzanie Sanktuarium Santa Casa, miejsce kultu Maryjnego, z tzw. Świętym Domkiem, który jest nazaretańskim domem Maryi, modlitwa, Nawiedzenie Cmentarza z Polskimi Żołnierzami. Przejazd do SAN MARINO. Przejazd na nocleg do TARVISIO. Obiadokolacja i nocleg.

9 DZIEŃ:
Śniadanie. Przejazd do Polski. Msza Św. na terenie Polski. Powrót w godzinach wieczornych.
                
ŚWIADCZENIA:                                                                                                                                                                                                                                                                
Autokar kl. Turystycznej   
Pakiet ubezpieczeń         
Noclegi w domu pielgrzyma i hotelach ( pokoje 2,3 os.)
Wyżywienie wg programu      

W CENIE NIE SĄ ZAWARTE:  
Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, parkingi, wjazdy do miast, winiety, miejscowi przewodnicy, rejs statkiem na Plac św. Marka do WENECJI - 50 Euro

Rezerwację potwierdza wpłata zaliczki.
Pełną kwotę w złotówkach należy dokonać 2 miesiące przed wyjazdem.
Opłaty w Euro dokonujemy dla pilota grupy – w autokarze lub na konto Biura.
Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie w przypadku zaistnienia sytuacji od organizatora niezależnych. Szczegóły ustala pilot w porozumieniu z kierownikiem grupy.
Istnieje możliwość zorganizowania wyjazdu z każdej miejscowości w kraju.

Piotr

Szczegóły

  • Termin: 23.06-01.07.2018
  • Kierunek: Włochy
  • Cena: 650 zł + 330 e
  • Liczba noclegów: 8
  • Środki podróży: autokar
Chcesz zarezerwować
lub dowiedzieć się więcej?
Napisz lub zadzwoń:
+48 71-352-23-19
+48 601-788-190
info@alfa-tur.pl

Nasze oferty i informacje wprost na skrzynkę pocztowę. Wystarczy dodać adres e-mail!

Nasz adres

ALFA-TUR®
Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe

ul. Horbaczewskiego 29 b
54-130 Wrocław
+48 71-352-23-19
+48 601-788-190
info@alfa-tur.pl

Godziny otwarcia

Pon. - Pt. 11 - 16